Aktuality

Od 1.11.2019 se zdražuje ceník Variant od E.ON pro domácnosti. Zdražení je v průměru o 300Kč/MWh více a ceny jsou opravdu dost velké. Máte tento ceník? Ozvěte se a najdeme mnohem lepší možnosti společně :-)

Zajímavá a pozitivní informace - největší dodavatelé energií podepsali Deklaraci na ochranu spotřebitelů. Je to jen 6 bodů na jednu A4 (viz. níže), ale je z toho jasně vidět, že se trh začíná kultivovat (zvláště bod 6.b., kdy klient může od aukčních smluv odstupovat bez pokut!). Jen tak dál...
My, níže podepsaní účastníci trhu s energiemi...

Zde je aktuální vývoj elektřiny a důvod, proč nás opět čeká zdražení na této komoditě v následujícím roce. Je několik možností, které se dají teď udělat, aby se Vás nedotklo zdražení vůbec a nebo ho minimalizovali.

Máte dodavatele ČEZ? Pokud ano, tak od 1.11.2019 opět dochází ke zdražení energií na elektřině u většiny klientů!!! Zdražovat se v dalším roce bude určitě opět plošně napříč celým trhem, protože vývoj na trhu nebyl moc dobrý, ale určitě není nutné platit tolik!!! A TO JEŠTĚ NEVÍME CO NÁŠ ČEKÁ OD 1.1.2020!