Energetický konzultant

Pro koho tu jsem?


                                     Domácnosti

Snad každý byt či dům je zapojen do energetických sítí. Plánujete stavbu, stěhování nebo Vás jen zajímá jestli opravdu můžete ušetřit? Se vším jsem schopen pomoci. Optimalizací elektřiny a plynu, zavedení dobrého a kvalitního dodavatele a především nastavit pro Vás optimální distribuční sazbu. 

 


Náklady, náklady a zase náklady. Energie jsou jeden velký náklad. V České republice jakoby stát byl proti firmám a živnostníkům. S jedním Vám ale mohu pomoci, a to jsou energie. Snížíme náklady, a finance které ušetříte, můžete použít na cokoliv jiného, ať už cokoliv vylepšíte, přidáte zaměstnancům, je to jen na Vás. Optimalizací energií společně ušetříme nemálo peněz a budeme držet ceny co nejníže.

Hotely, restaurace, maloobchody, velkoobchody, kavárny, vinotéky a další.   


                                Státní správa


Postaráme se společně o celé Vaše město, kraj, vesnici, policejní služebny, hasiče, nemocnice, školy, školky a další. Peníze, které mohou pomáhat jinde.  


Bytové družstva a jiné organizace


Vaši nájemníci jistě ocení snížení cen za společnou elektřinu v paneláku či objektu. Zkontrolujeme distribuční sazby a další aspekty pro ušetření nejen Vašich peněz. 

Zajišťujme i energetický štítek budovy.