Služby pro VásEnergetické poradenství

Na téma energetiky koluje ve společnosti mnoho mýtů a polopravd. Naším cílem je vzdělávat širokou i odbornou veřejnost a předcházet tak rozhodnutím, která nejen že nesníží konečné náklady, ale mohou je i zvýšit. 


Snížení spotřeby pitné a užitkové vody


Instalace šetřičů vody na bázi perlátorů zajišťuje 20%-70% úspory na vodě a energiích určených k jejímu ohřevu.


Light-Emitting Diode

LED, neboli Light-Emitting Diode, je technologie osvětlení založená na polovodičových diodách vyzařujících světlo. Jako hlavní výhoda LED diod se uvádí jejich nízká spotřeba. Jejich výhod je však mnohem více:

  • V podstatě okamžitý náběh do plného výkonu.
  • Možnost častého zapínání/vypínání.
  • Minimální tepelné emise - pracovní teplota kolem 60 °C.
  • Možnost vícebarevných světel.
  • Vysoká odolnost vůči poškození.
  • Malé rozměry.
  • Velká účinnost.Modrozelená úsporám

Projektové řešení MZÚ, je vlajkovou lodí Optimal Energy. Je to komplexní energetické poradenství určené pro většinu klientů, zejména domácností, firem a obcí. V rámci analýzy zjistíme, které energetické úspory můžete uplatnit a efektivně pak zkombinujeme například úspory na vodě, vytápění, osvětlení, elektřině, distribuční sazbě, jističi, plynu a další.

"Drobnými opatřeními, i v malém bytě, přinášíme velké úspory."

MZÚ je velmi zajímává metoda snižování nákladů, jelikož její návratnost je několikanásobně kratší než u klasických, a i přes svoji nákladnost populárních metod, jako je zateplení domu, výměna oken a dalších.

I přes nízkou finanční náročnost a rychlou návratnost zajišťujeme, zejména u větších projektů, financování, při kterém se již dostáváme do kategorie EPC.Dostupnost

Díky moderním technologiím jsem pro Vás k dispozici po celé ČR.Vzděláváme odbornou i širokou veřejnost v oblasti energetiky.